Little urban distillery. Louisville, KY's Urban Bourbon Trail (UBT) : developer.permid.org Official Travel Source 2019-11-25

Giny z Little Urban Distillery

little urban distillery

Jedná se o gin, který z jedné poloviny představuje již zmiňovaného výrobce svými 7 botanicals z celého světa, které tvoří základ a z druhé poloviny představuje nás 7 lokálními botanicals, které se starají o zjemnění chutě a vůni. Koukněte na pěkný lidi, který krásně vyfotil Roman Paveska Díky za pozvání. Výsledný destilát obsahuje nejméně 70 % ethanolu. Část této série byla po dohodě s barem ponechána k prodeji na našem eshopu. O našich produktech London Dry Gin London dry gin je druh destilovaného ginu vyrobený pouze z lihu zemědělského původu, jehož aroma vzniká výhradně v důsledku průtahové destilace, která se provádí za přítomnosti všech použitých přírodních rostlinných látek v tradičních destilačních přístrojích.

Next

Louisville, KY's Urban Bourbon Trail (UBT) : developer.permid.org Official Travel Source

little urban distillery

Pro svoji trpkost nijak oblíbený plod je základní ingrediencí Sloe Ginu. Jak vznikl Little Urban Distillery Pan Urbánek little Urban hledal prostor pro vlastní realizaci. S radostí Vám lahvinku dodáme. Tím, že s námi Robert v průběhu příprav sdílel všechny postupné kroky, úspěchy i trápení, jsme žili minimálně rok obklopeni jeho destilérkou, až toho bylo někdy příliš. Snímky s chutí označujte, či sdílejte.

Next

Urban Stillhouse

little urban distillery

Toho, co většina zná jako London dry gin. Do you have a significant Bourbon culture, with more than 50 Bourbons? Hledám pomocníka na manuální činnosti jako je lahvování, etiketování, lepení kolků apod. We made a little infographic to help explain. Nebo další likér Winter Gin, v jehož maceraci hraje prim aronie, černá jeřabina a temnoplodec černoplodý. Nyní jsme rádi, že jsme byli i my součástí uskutečňování jeho snů.

Next

Little Urban Distillery, Palackého třída 200/77, Brno (2020)

little urban distillery

. Little Urban Winter Gin je likér vyrobený z našeho London Dry Ginu, ve kterém jsou macerovány černé jeřabiny, aronie a botanicky plody temnoplodce černoplodého nebo v americké angličtině chokeberry. Vše vsadil na jednu kartu a začal se naplno věnovat tomu, v co věří že ho naplní, a co třeba časem předá i potomkům a založil destilérku Little Urban Distillery v Brně. Věnuje se pouze ginům, které miluje ze všeho nejvíce. Náš Little Urban Sloe Gin je připraven s obsahem alkoholu 29%. Tak mě potěšilo, že to bylo na celoplošným.

Next

Little Urban Distillery, s.r.o. , Brno IČO 06740294

little urban distillery

Jeho zaujetí celým procesem výroby a snaha být u všeho nám byla sympatická. Změna u společníka s vkladem , vklad: 200 000,-Kč, podíl: 100 %. Little Urban Distillery — palírna ginu z Brna První oficiální láhve spatřily světlo světa v průběhu roku 2018. Dřevo ze srbského jalovce dodá našemu ginu krásnou dřevitou chuť pryskyřice. Moc mě to bavilo :- Brněnská palírna Little Urban Distillery představila svůj rukodělný gin pod vedením zakladatele Roberta Urbánka na řízené degustaci.

Next

Lihovárek

little urban distillery

Little Urban Distillery — výjimečný gin z brněnské rukodělné výroby Distillery a za ní nápad výroby vlastního gin se zrodili v hlavě Roberta Urbánka na jaře 2017. Sloe jako symbol přechodu podzimu do zimy. Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO na originální stránce obchodního rejstříku. Pro brněnský bar 7 Hříchů bylo vyrobeno v dubnu 2019 tři sta lahví. Jen měření lihovitosti z digitálního přístroje nešlo. Tento web je čistě mou soukromou aktivitou a s mým názorem se nemusíte ztotožňovat.

Next

Little Urban Distillery, s.r.o.

little urban distillery

Zpět na stránku Jsem milovníkem kvalitního alkoholu, který si dopřávám a vychutnám během klidného večera nad otevřenou knížkou. Nejsem nijak spjatý s žádnou značkou. Are you insterested in joining us? Často mi vyvstane v paměti jeho motto: výsledek záleží na detailu. Za zkušenostmi a inspirací jezdil do země ginu - Anglie , kde navštívil různé destilérky. Nejzajímavější akcí z mého pohledu je pak nezapomenutelný zážitek s názvem Vyrob si svůj gin. Jeho proměnu v majitele destilerky sleduji po celou dobu a vůbec mě nepřekvapuje, jak krásný projekt vykouzlil. A nezůstalo jen u obyčejného ginu.

Next

Urban Stillhouse

little urban distillery

Tato stránka obsahuje aktuální výpis údajů firmy Little Urban Distillery, s. Čtvrt roku zjišťoval, co otevření vlasní destilérky obnáší jen ve zkratce je to spousta práce, studia, nesmyslné byrokracie a administrativy. Za zákazníky jezdí do dneška po celém Česku osobně pan Urbánek a mezi jeho hlavní destinace patří top bary v Praze a Brně. You can find all participating establishments below! Vyrobili jsme 300 lahví a pár jich bude i na našem eshopu. . Jsme čeští dobrodruzi v prémiovém alkoholu Rozhodli jsme se, že pomůžeme českým výrobcům a pozvedneme znalost českého rukodělného prémiového a luxusního alkoholu nejucelenější nabídkou na našem eshopu.

Next

Urban Stillhouse

little urban distillery

Tento základ je destilován ve velejemném lihu bez jakýchkoli následných přísad a dochucení do podoby London Dry Ginu. Míra samostatnosti a schopnost ovlivnit veškeré chod palírny od A do Z, navíc s přidanou řemeslnou hodnotou, dávala čím dál větší smysl. V létě 2017 si zvolil vlastní cestu. Ale lépe uděláte, když ochutnáte! Sloe gin je vlastně při důsledném dodržování názvosloví likér postavený na základu Ginu. Zaměřuje se čistě na výrobu nejlepšího Ginu řemeslným způsobem. Stejně tak vám nemohu zaručit, že vyděláte jmění.

Next